יושקו, אמן ,יוצר 
אשר תחום התמחותו העיקרי הינו עיצוב סביבה


יושקו מעצב סביבתי המביט דרך סבך שערות המכחול בכדי לראות את פני הטבע ואת עיצוב קו הרקיע.יושקו מקצועי בכל חומר ובכל טכניקה מוכרת וידועהבתחום פיסול סביבתי.יושקו משלב חומרים שונים ויוצר מרקם ייחודי, שהוא עיבוד שונה ומיוחד מכל דבר מוכר אחר.ייחודו של יושקו בהיותו מגוון, מקורי, עשיר ביצירותיו: פסלים סביבתיים, ספסלים מבטון, פסלי גן, עיצוב בריכות נוי, מסלעות, מפלי מים, רצפות גן ועוד.

משהו אישי.
כל חיי אני יוצר, זה התחיל עם הבוץ בגן רותי, והמשיך דרך פלסטלינה ו"אבני הפלא" (מי זוכר?)...ונגמר, עם ילדים מופלאים... שזו גן יצירה אומנותית. מה... לא?  
העשייה  אצלי עם הסתכלות אחרת. בזווית שונה. אולי כולם אומרים את זה.אבל כך אני מאפיין את שנות פעילותי. "לעשות אחרת, להיות שונה, אחרת....מי צריך אותך? מונה ליזה כבר יש..."
אפילו הסלט בערב, נחתך אצלי על פי שילובי צבעים, משהו שם טבוע, (אולי דפוק זו המילה היותר מדוייקת)  חסר מנוחה בחיפוש תמידי אחר החומר שלא הכרתי, אחר היצירה שטרם ייצרתי.
להט פנימי של שנים.  הסקרנות הזו שאכלה בי: "מה יקרה עם נוסיף קצת צבע לבטון ?"  
התשוקה לעשות הכל, אבל אחרת. 
זה היה שם המשחק שלי. לקחת רגליים של שלחן זרוק, ששכחו לו שנות חסד של תקופת הצנע, לחתוך ולהוסיף, ועכשיו הוא מסגרת לתמונה. 
כך חלפן השנים. התגוונתי. התרחבתי (תרתי משמע), העשרתי, ואז הכרתי שאני יכול להביא ערך מוסף לסביבה. לסביבת החיים ולסביבת האנשים היוצרים. כי...סליחה... שלי, לא יותר גדול, אבל יש לי יותר.
למה יותר???
כי לי היתה סקרנות לעשות דברים באופן שונה ו"נראה מה יצא".
אז. תודה שאתם עדיין פה, בקריאה.
אני מביא לכם כאן. באתר, לקט מעשייתי.
יאהב איש את אשר יאהב. או יידחה מעל פניו. כך או כך. הנה אני, כאן ועכשיו.
תהנו

טואול הקמת אתרי אינטרנט