פסלי גן מסייעים לעיצוב מראה הגינה


שדרוג מראה הגינה גורם לרבים לחפש אחר הפריט המעניין ביותר, זה אשר יהפוך את הגינה ליפה ומטופחת. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט אנשים המעוניינים לשדרג את מראה הגינה וליצור מראה יפה יותר.
פסלי גן מסייעים למטרת עיצוב גינה הטומנת גם הוספת אלמנטים אומנותיים מלבד עיצוב פרחים ועצים. מומחיותו של האמן יושקו פינצי היא עיצוב פסלים בהתאם לצרכים של קהל הלקוחות והתאמת הפסלים למראה הגינה. אם בעבר היה ניתן למצוא פסלים לגינה אך ורק במקומות ציבוריים, כיום בשל התפתחות עיצוב הגינה ניתן להבחין בשינוי ובכניסתם של הפסלים לגינות הפרטיות. הכניסה של הפסלים לגינות הפרטיות חייבה רבים לחקור ולמצוא את החומרים הטובים והאיכותיים ביותר וכן את האמן המקצועי ביותר לצורך משימת עיצוב הגינה במטרה  ליצור מראה מושלם וייחודי, כזה אשר יגרום לרבים לפעור פה בבואם לגינה ולתהות מי אותו אמן אשר יצר את יצירת האומנות הנפלאה והמקורית.


עיצוב הפסלים ממגוון רחב של חומרים

פסלי גן המעוצבים על ידי יושקו פינצי עשויים ממגוון רחב של חומרים החל אבן, חרס או ברונזה. האמן מקפיד לעשות שימוש בחומרים איכותיים כדוגמת בטון על מנת להבטיח תוצאה איכותית. לעיתים  מדובר בפסלים כבדים, אך יתרונם המרכזי כי הם מחזיקים מעמד בכל מזג האויר. השילוב של החומר הייחודי והתאמתו לגינה מסייע בקבלת התוצאה הרצויה.

 

חשיבות התאמת הפסל לגינה

מי היה מאמין כי פסל גן מסוגל לשנות את מראה הגינה? אי אפשר להתעלם מהשינוי אשר הפסלים מכניסים לגינה ומחוללים בה שינוי משמעותי למדי. באמצעות הפסלים ניתן להפיח חיים בגינה. במקום כמו ישראל למשל בה השמש זורחת בכל ימות השנה, רבים עושים שימוש בגינה ועל כן רואים חשיבות רבה לשדרג את מראה הגינה באמצעות פסלים.
פסלי גן יכולים להיות גדולים או קטנים וכיום קיימות שלל דוגמאות אשר מעוררות השראה רבה בקרב חובבי עיצוב. ניתן למצוא פסלים צבעוניים ומלאי חיים של דמויות מהאגדות וישנם פסלים עם מראה גותי. כך או אחרת, קיים מבחר רב והתייעצות עם אמן בכיר כדוגמת יושקו תוביל לקבלת החלטה מושכלת. טרם עיצוב הפסל, הוא יוכל לסייע בבחירת החומר המתאים במטרה לעצב את הפסל בדיוק מירבי על מנת ליהנות מהתוצאה הטובה ביותר.

 

תוספת של  פסלי גן מאפשרת למצוא את השקט

פעמים רבות בעת עיצוב הגינה ישנם אלמנטים אשר ייתכן וחלקם לא היו שם בעת התכנון הראשוני, אבל הם קיימים ובעלי הבית מעוניינים להוסיפם לגינה ולמצוא שילוב הולם. בסופו של דבר, הגינה היא המקום בו רבים מוצאים את השקט שלהם ועל המעצב להיות קשוב להם ולהבין את רצונותיהם החל מעיצוב מפלים ומזרקות, בריכות נוי ועד מסלעות או שבילים ושערים - עליו לשבת עם בני הבית ולבצע תחקיר מקיף במטרה לבחון את הצרכים והרצונות שלהם על מנת להוסיף פסלי גן לגינה.
חולמים לעצב את הגינה? מוזמנים להתייעץ עימי לקבלת מידע

לא כולנו ניחנו ביכולת לעצב את הגינה שלנו ואף לחלקנו אין טעם מוצלח בעיצוב, אבל הרצון לשנות את מראה הגינה קיים. כאן אמן מקצועי כמו פינצי נכנס לתמונה ויש ביכולתו לסייע לנו בתחום עיצובי גן ולהגשים את החלום באמצעות סדנאות בהן ניתן ללמוד אודות עיצוב הגינה באמצעות פסלים. את הידע אשר צבר פינצי במהלך השנים החליט להעביר לאנשים אחרים והוא עורך סדנאות בנושא עיצוב ומקנה לאנשים ראייה שונה וייחודית אודות עיצוב הגינה שלהם תוך שימוש במגוון רחב של חומרים . במסגרת הסדנאות ניתן ללמוד כיצד יש לנצל את שטח הגינה במטרה לפזר את האלמנטים השונים וכיצד למקם את הפסל במקום המתאים על מנת שיהיה ניתן ליהנות מתוצאה מרשימה למדי. ייחודו של פינצי בא לידי ביטוי בשילוב חומרים שונים תוך יצירת מרקם ייחודי שהוא עיבוד שונה מכל חומר אחר אשר ראיתם.
טואול הקמת אתרי אינטרנט