עיצוב בריכות נוי תורם לאווירה הכללית בביתדמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: בוקר קריר בחודש נובמבר עם קרני שמש מלטפות, כוס קפה חמה. לאחר כמה רגעים אתם מתיישבים ליד הבריכה הכוללת מפלים ומזרקות לוקחים נשימה ארוכה ונרגעים לפני תחילת יום עבודה. עיצוב גינות הכולל בריכות נוי מאפשר לכם כמה רגעי שקט אמיתים.

הבריכות קיימות מזה אלפי שנים

הבריכות קיימות מזה אלפי שנים כאשר הבריכות העתיקות ביותר הוקמו בערים שונות והשפיעו על התהוות הגן המוסלמי שהיה פופולרי במיוחד באדריכלות האיסלאמית ושולבו בו בריכות מהסוג הזה. אותם גנים קיימים כיום במקומות שונים כמו איראן, הודו, דרום ספרד. נוסף על כך, בריכות נבנו גם על ידי הרומאים והיוונים ושימשו לרחצה או נבנו כחלק מבית מרחץ שלם. כך לדוגמא, הרומאים הרבו לעשות שימוש בבריכות וברוב הווילות היה ניתן למצוא במרכז הבריכה אטריום שתפקידו היה לאגור את מי הגשמים.

 

הקמת בריכות נוי היא דרך לשדרוג האוירה בגינה

הקמת בריכות נוי היא דרך נפלאה לשדרוג האווירה בגינה הפרטית שלכם. בריכת נוי בתוספת של שבילים ושערים, פסלי גן, מסלעות, מפלים ומזרקות תעניק תחושה חלומית ונפלאה לאורחים המגיעים לביקור בגינה. אם אתם מתגוררים בעיר מרכזית, הרי הבריכה תתרום לאווירה  פסטורלית השונה מרחק שנות אור מהאווירה הלחוצה בעיר. בריכה בעיצובו של האמן יושקו פינצי תתאים להרמוניה הכללית של הבית ותעניק תחושה אמיתית של אווירה כפרית בתוך העיר. הבריכות מעניקות תחושה של שלווה וקרירות, בייחוד בעונת הקיץ החמה. בריכות הכוללות אלמנטים זורמים כמו נחל, מזרקה או מפל מכניסות לגינה מימד הכולל תנועה וקול. נוסף על כך, הבריכות מהוות מוקד משיכה עבור מבקרים במקום ומושכות גם ציפורים ופרפרים המוסיפים לאווירת הרוגע והשלווה במקום.

 

מפלים ומזרקות - תוספות אשר משדרגות את השהייה בבריכה

בריכות נוי  בתוספת של מפלים ומזרקות יעניקו לשוהים בהן אפשרות ליהנות מרחצה מפנקת ביותר. כמו מגנט הבריכה תמשוך אליה רבים בשל ההשפעה המרגיעה של המים וכן בשל העיצוב המרשים ביותר. המים מסמלים טוהר ושלווה וביחד עם התוספות החדשות ניתן ליצור מקום נפלא התורם לרגיעה.

 

סגנון העיצוב יקבע בהתאם להעדפות שלכם

בבואו לעצב בריכה האמן פינצי קובע את סגנון העיצוב בהתאם להעדפות של קהל הלקוחות. קיימת אפשרות של שילוב מפלים ומזרקות, שיש קרמיקה, חלוקים וכן קיימת אפשרות של שילוב צפרדעים או כדים בהתאם להעדפה האישית.

 

בעת עיצוב הבריכה האמן לוקח בחשבון מספר אלמנטים

בין אם מדובר בבריכת נוי עם מפל או בריכה המוקפת באבנים טבעיות, יש להביא בחשבון את נושא התחזוקה. האמן פינצי מעצב את הבריכות תוך שילוב הצורך בשמירה על איזון טבעי ומביא בחשבון את גודלה של הבריכה ואת המתקנים הדרושים לתחזוקה כמו כן, את הצורך בשתילת צמחים המתאימים לבריכה ומאפשרים את התפתחות הצמחייה.

 

מתוך הידע והניסיון אני מעצב את הבריכה האיכותית ביותר

מתוקף ניסיון רב השנים של  האמן פינצי בעיצוב בריכות, הוא מעצב את הבריכה מהחומרים האיכותיים אשר בשילוב עם צמחייה ודגי נוי יהפכו את הבריכה למערכת בריאה , מאוזנת ויפה להפליא. בריכת נוי הכוללת מים צלולים עם אוכלוסיית דגים שנהנים מהרגע תתרום רבות לשלווה הפנימית של המתגוררים בבית. האמן מקפיד לעצב כל בריכה בהתאם לרצונם האישי של קהל הלקוחות ובהתאם למיקום.

הקפדה על רמת גימור גבוהה במיוחד

עיצוב הבריכה  משתלב בגינה תוך רמת גימור גבוהה וקפדנית אשר תבטיח את השילוב המושלם של הבריכה עם הגינה. אודות לניסיונו רב השנים של פינצי ביכולתו לעצב את הגינה ברמה המקצועית ביותר תוך שימוש בחומרים שונים המתאימים לסגנון והעדפה של קהל הלקוחות. על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר הכוללת רמת גימור גבוהה הוא מתחיל בתחקיר שמטרתו לשמוע מקהל הלקוחות אודות העדפות שלהם וכך לעצב עבורכם את הבריכה המתאימה ביותר באמצעות שימוש בחומרים איכותיים אשר מתאימים כמו כפפה ליד לרצונות של קהל הלקוחות והתוצאה המתקבלת היא עיצוב מרהיב ביופיו הגורם לאורחים המגיעים למקום להתפעל במשך שעות ארוכות.

טואול הקמת אתרי אינטרנט